ingiltere dil okulu indirimleri
Hızlı Site Kurma Eğitim Rehberi
Hızlı Site Kurma Eğitim Rehberi

Hızlı Site Kurma Eğitim Rehberi

Web siteni kolayca kur. 17 adet videolu eğitim, 180 sayfalık kılavuz ve 5 adet bonus!

Web sitesi kurulumu hakkında herhangi bir deneyime sahip olmayan, bundan önce bir website kurmamış olan herkese en kolay ve en hızlı web site kurulum metotlarının anlatıldığı bu set sayesinde saatler içerisinde tümüyle kendinize ait bir siteye sahip olabilirsiniz. Bu eğitim setinden faydalanmak için herhangi bir araca, üstün yeteneğe veya bilgiye sahip olmanız gerekmez. Tam tersi olarak, bu setin amacı tüm bunları henüz bilmeyen sıradan bir internet kullanıcısının, ihtiyaç duyacağı bilgileri ve eksiklerini dakikalar içerisinde tamamlamasını sağlayıp, bir defalığına değil, öğrendiği teknikler sayesinde hayat boyu yüzlerce websiteyi kurabilecek bir hale gelmesidir.


Bu zamana kadar belki de bir website kurulumu gözünüzde büyüdü, hiçbir şekilde website kurabileceğinize inanmadınız! Bu nedenle Hızlı Ste kur eğitim kitabı her şeyi sizin için düşünerek çok özel olarak hazırlanmış görünüyor. Şimdiye kadar sizler gibi düşünen birçok insanı website sahibi yapan bu rehber ile sıra sizde. Olumsuz tüm önyargıları atın ve bu set ile nasıl siteler kurabileceğinizi hayal edin. Dakikalarınızı alan, tamamıyla sizlerin tasarladığı, ekstra bir yardıma ihtiyaç duymadan hazırladığınız size özel siteler! İşte bu işi başarmanın yolu ve yöntemleri size Hızlı Site Kur Rehberiyle sunuluyor. Birbirinden güzel ücretsiz site tasarımları, bedava domain alma yöntemi, sınırsız olarak web sitesi kurma olanağı, ücretsiz ekitaplar, sitelerden kazanç sağlama… İşinize yarayacak her konu bu sette mevcut.


Bu kadar mı? Elbette değil!


Site kur rehberinde, tam beş adet muhteşem bir hediye seti var ve tümü tek fiyata bizlerin kullanımına sunulmuş.


Bunlar nedir?

* İlk olarak Google SEO hediyesi: Pek çok web site sahibi, siteyi kurduktan sonra ne yapacağını bilemez. Sonrasında ne olacak, site nasıl googleda üst sıralara çıkacak? Bu bilginin eksikliğinden kurulmuş olan siteler ya arama motorlarında kaybolmakta ya da binlerce TL harcanarak seo yapılmaya çalışılmaktadır. İşte Site Rehberi tam bu aşamada devreye giriyor ve binlerce liranızı sokağa atmanıza engel oluyor. Kurduğunuz sitelerin kısa sürede arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayıp çabanızın heba olmasının önüne geçiyor. Bir sitenin olmazsa olmazı SEO çalışmasını, siteden maksimum oranda faydalanmanız ve kendi alanında üst sıralara yerleşen sitelere sahip olmanız için Sete Kur seti ile bu önemli bilgiler de sunuluyor. SEO kitabı 2 aşamalı; site içi seo ve site dışı seo olarak ayrı ayrı ele alınmış ve anlatılmış. Nasıl seo uyumlu sitelerin tasarlanacağı, arama motoru dostu web sitelerinin oluşturulması, kaliteli web site tasarımları, hepsi Site kur seo kılavuzunda yer alıyor. Yazılı ve videolu anlatımlar sayesinde de herkesin kolayca uygulayabileceği bir yapıda sunulmuş.

* Bir diğer hediye ise İnternet kazançları ve Reklamcılığı: Bu Bonusun sunduğu avantaj, kurulan web siteler hangi alanda olursa olsun, sizlere para kazandıracak sanal dükkanlara dönüşebilmeli ve 7/24 size çalışan bir elemanınız olmalıdır. İnternet reklamcılığı, reklam verme siteleri ve teknikleri, Adwords reklamları ile diğer reklam servislerinin kullanılarak; ister ticaret, ister hobi, isterse satış ortaklığı siteleri olsun, herkes sitesinden kazanç sağlamalı. Tüm bu Site kazançlarının nasıl sağlanacağı ve teknikleri de adım adım bu rehberde anlatılmaktadır.

* Üçüncü olarak; Satış Ortaklığı (Affiliate) sistemi nedir ve nasıl uygulanır, en iyi satış ortaklığı metotları nelerdir, bir satış ortağı sitesi nasıl olmalı ve ürünler nasıl tanıtmalı, en iyi satış teknikleri özel olarak hazırlanıp sunulmuş. Satış ortaklığı konusunda eksikleri olan ve bu eksiklerini web site kurulumuyla birlikte tamamlamak isteyenler için benzersiz bir fırsat olarak ücretsiz verilmiştir Bir Satış Ortağı mutlaka site kurulumunu, Seo tekniklerini ve diğer satış tekniklerini bilmelidir. Hepsini bütün olarak bulabileceğiniz güzel bir set karşınızda.

* Dördüncü olarak Xdükkan tasarımı, kullanımı, bir xdükkanın en verimli şekilde satış ortaklığı için kullanma yöntemleri yine görsel olarak anlatılmıştır. Site Kur Rehberi sadece kendi satış ortaklarına ve xdükkan sahiplerine özel olarak verdiği bu hizmet kaçırılmayacak bir fırsat.

*Beşinci ve son bonus ise, yine tek başına bir rehber olan ETicaret site kurulumu. Bu zaman kadar çok farklı eticaret sitesi kurma teknikleri kullanıldı ancak ya birçoğu fazla karmaşıktı ya da ücretli olduğundan maalesef faydalanmak mümkün olmuyordu. Nihayet böyle bir derdimiz kalmıyor diyebiliyorum. Çünkü bu kılavuzda en kolay E-ticaret sitesinin kurulumu anlatılıyor. Hiçbir ek ücret ödemeden tasarlayacağınız kendinize ait ticari siteyle, abartılı harcamalarla site sahibi olmaya gerek kalmadan, sanal ortamda bu sistem de para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yeni nesil Ticari yapıda küçük ve orta ölçekli kuruluşlardan tutun da, büyük firmalara kadar çoğu işletme, ticari faaliyetlerini sanal ortama taşıyarak, kazançlarını en üst seviyelere çıkartmaktadır. Satış siteleri sayesinde gereksiz eleman çalıştırma, pazarlama, nakliyat, reklam ve vergi gibi masraflardan kurtulmaktadırlar. Aynı zamanda sınırsız müşteri kitlesine ulaşarak markalaşma yoluna gitmektedirler. Site Site Kur rehberinin son bonusu, bunun en pratik, hızlı ve en düşük maliyetli yöntemini göstererek herkesin yararlanmasını sağlamaktadır. Size çalışan bir sanal mağazanız olmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken setinizi almak ve işe uygulamaya geçmektir.

Bunca avantajın tek bir sette, üstelik ücretsiz olarak sunulması herkes için kaçırılmayacak bir fırsattır. Hızlı Site Kur kullanıcılarının başarıya ulaşması ve harika sitelere sahip olabilmesi için her türlü fırsatı sunuyor. Bu Set içerisindeki site kurma metotlarını kullandığınızda kuracağınız sitelere kendiniz dahi şaşıracak ve başarınızı daimi olarak sağlayacaksınız.

En kolay ve en hızlı web site sahibi olma tekniklerinin anlatıldığı Site Kur Rehberi; tam 17 adet videolu anlatım ve 180 sayfalık dokümandan oluşan, 5 adet hediye bonusuyla herkesin kolayca website sahibi olup para kazanmasını öğreten bir eğitim setidir.

Şimdi tek yapmanız gereken zaman kaybetmeden, çok özel avantaj ve fırsatlarla sunulan Site Kur Rehberini alarak çalışmalarınıza başlamaktır.

1 2 3 4 5 Henüz Puan Verilmedi   Yazdır

533 kişi tarafından okundu

Yorumlar
Eğitim
Yeni işiniz ve kariyeriniz için tüm bilgiler burada!
DIŞ TİCARET EĞİTİMİ ALARAK GELECEĞİNİZE YÖN VERMEK SİZİN ELİNİZİN ALTINDA.DÜNYANIN EN SAYGIN MESLEKLERİNDEN BİRİSİ OLAN DIŞ TİCARET UZMANLIĞI SAYESİNDE KARİYER SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ.
Websitenize Backlink hizmetini profesyonelinden alın.
SEO Google ın giderek yaygın duruma gelmesi sonucunda meydana çıkmıştır.
Evde İngilizce öğrenmek isteyenler için!
Hacker, bilgilerini kullanarak bir sistemdeki açığı saptar, nedenini belirler ve karar verir. Hacker kadar bilgili olmak, pek çok internet kullanıcısının en büyük hayali olmuştur...
Web site için Backlink hizmetini uzmanından alın.
Çok yüksek dershane ücretleri, dershanelere ulaşımında çekilen yol eziyetleri, okulların eğitimlerindeki yetersizlikleri düşünülünce, neden bu ders hane imkanlarını biz net ortamına taşımayalım dedik!
Sınırsız olarak ürün ve kategori ekle imkanı ile 24 saat içerisinde teslim e-ticaret sitesi.
XPostacı toplu mail gönderimi ile hedeflerinize en hızlı şekilde ulaşın.
Hide Show